Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Cenk Aşkalli Yenikaraman Mahallesi Umi Plaza Kat:5 No:34 hizmet vermekteyim. Randevu Al

 

Bizi Arayın

05300778096

Bize Yazın

info@drcenkaskalli.com.tr

Size çok yakınız!

Yenikaraman Mahallesi UMİ Plaza Kat:5 No:34
Osmangazi / BURSA

Mutlu bir yaşamın sırrı sağlıklı olmaktır.

Yaşamınızı daha canlı, keyif alarak ve mutlu geçirmek için sağlığınıza öncelik verin.

Kendinizi Sevin

Fiziksel ve psikolojik açılardan, kendinizden hoşnut olun. Zayıf ve güçlü yönlerinizi kabullenin, daima kendinizi geliştirmek için adım atın.

Paylaşmaktan Çekinmeyin

Pek çok kadın, rahatsızlığını dile getirmekten çekinebiliyor. Unutmayın, doktorunuz sizi eleştirmez, yargılamaz, sadece size yardımcı olmaya çalışır.

Kendinize Zaman Ayırın

Herkesin kendine ait, özel bir zamana ihtiyacı vardır. Aileniz ve işiniz dışında, bireysel zevklerinize de zaman ayırın.

Kontrollerinizi Yaptırın

Kadın sağlığında düzenli kontrollerin önemi büyüktür. Smear testi, STI testi ve rutin muayenelerinizi bir hekime danışarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kliniğimizde Uyguladığımız Tedaviler

Kadında Kısırlık (İnfertilite) Nedenleri

Tüp Bebek Tedavisi

Bursa Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, tüp bebek ve infertilite, üreme sağlığı ile ilgili tanı, muayene, ultrasonografi, laboratuvar ve görüntüleme yöntemleri tedavileri üzerine uzmanlaşmış dinamik bir merkezdir.

20240201162454
gebelik-takibi

Gebelik Takibi

Ailenin istek ve beklentileri doğrultusun da gebelik öncesi kontroller ve süreç planlaması yapılır, gebelik süresince kontroller, tetkik, tanı ve doğru tedavi uygulanır süreç anne adayıyla beraber yönetilir.

20160906135923
Normal ve Sezaryen Doğum

Normal ve Sezaryen Doğum

Anne adayının gebelik durum değerlendirmesinin ve tercihinin belirleyici olduğu doğum eylem yöntemleridir. Sezeryan anestezi altında gerçekleştirilir.

20160906135801
Laparoskopik Cerrahi

Laparoskopik Cerrahi

Bir çok kadın hastalıklarının tedavisinde kullanılan, açılan küçük kesiler ve kameralı görüntüleme ile yapılan kapalı cerrahi yöntemdir. Hasta konforu ve iyileşme süresinin kısa olması nedeniyle tercih edilir.

20160906090514
Kanser Tarama Testleri

Kanser Tarama Testleri

Pap smear: Rahim ağzı kanserinin taramasında kullanılır. Yumuşak bir fırça yardımıyla rahim ağzından alınan sürüntü patolog tarafından mikroskop altında incelenir.

20160906083206
İnfertilite / Gebelik İstemi.

İnfertilite – Gebelik İstemi

1 yıllık düzenli cinsel ilişkiye rağmen gebelik elde edemeyen çiftlere ayrıntılı tetkiklerin yapılması ve uygun tedavi yönteminin seçilmesi ; gereklilik halinde yardımla üreme tekniklerine ( tüp bebek ) başvurulur.

20160905135516
menopoz-tedavisi-bursa

Menopoz

Adet kanamalarının kesildiği dönem olan menopozda yıllık jinekolojik muayene, rahim ağzı ve meme kanseri taraması yapılmaktadır.

20160905135418
Endometriozis

Endometriozis

Çikolata kisti olan endometriozis de adet sancısı, kronikleşmiş alt karın ağrısı ve infertilite şikayetleri olur. Kişiye özel medikal tedavi yada ameliyat programı oluşturulur

20160905135149
Polikistik Over Sendromu

Polikistik Over Sendromu

Adet düzensizliği ve tüylenme gibi şikayetleri içeren pkos ‘ta uygun tedavi, davranış değişiklikleri ve tanısal testler uygulanır.

20160905132206
Kontrasepsiyon (Korunma Yöntemleri)

Kontrasepsiyon (Korunma Yöntemleri)

Gebelikten korunma amacıyla uygulanan dogum kontrol yöntemleri, ilaç- iğne- rahim içi araç ve bariyer yöntemleri olup, eşler için en uygun yöntemin planlanması yapılır. Bazı testlerden geçirilerek tercih edilen yöntem uygulanır.

20150506130921

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Doktoru Cenk Aşkalli

Hakkımda

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Cenk Aşkalli

Op.Dr. Cenk Aşkalli

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Cenk Aşkalli’nin uzmanlık alanları kısırlık (infertilite), Laparoskopik cerrahi, jinekolojik operasyon, riskli gebelikler, onkolojik yaklaşım konusunda hastalarını tedavi etmektedir.

2017 den bu yana Yenikaraman Mahallesi UMİ Plaza da bulunan Özel Muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

0 Yıllık Tecrübe
0 Hasta Ziyareti
0 Ameliyat
0 Başarılı Hikaye

Hasta Görüşleri

Sizden Gelenler

Çözüm Ortaklarımız

allinaz
axa_sigorta
anadolu_sigorta
cgm_turkiye_logo